سریال ابراهیم خلیل الله

سریال ابراهیم خلیل الله

http://images.tvtop.ir/ebrahim.jpg

فروش پستی مجموعه تلویزیونی ابراهیم خلیل الله کامل با کیفیت عالی

سریال تاریخی ـ مذهبی «ابراهیم خلیل‌الله» که از تولیدات الف ویژه شبکه دو سیما محسوب می‌شود، در حالی از این شبکه پخش می‌شود که تا کنون چندین بار در مناسبت‌ها شاهد پخش نسخه‌ی سینمایی آن از تلویزیون بوده‌ایم.

«ابراهیم خلیل‌الله» به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا ورزی، در سال ۱۳۸۴ فیلمبرداری شده است و دوران رسالت گهربار حضرت ابراهیم (ع) تا آخرین مأموریت الهی آن حضرت، ساخت بنای کعبه، دستمایه داستان آن قرار گرفته است.

در این سریال محمد صادقی در نقش ابراهیم خلیل‌الله مقابل دوربین رفته که در بسیاری از کارهای ورزی به عنوان بازیگر اصلی حضور داشته است. بهزاد فراهانی، چنگیز وثوقی، فخرالدین صدیق شریف، مسعود عجمی، میرطاهر مظلومی، نگین صدق گویا و روشنک عجمیان از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

با قطعی شدن پخش سریال ابراهیم خلیل‌الله در باکس سریالی یکشنبه شب‌ها، پخش سریال «پشت درهای خالی» که پیش از این گفته می‌شد جایگزین «مسافر سحر» خواهد شد، به تعویق می‌افتد.
«پشت درهای خاکی»، سریالی ۱۳ قسمتی است که همانند «مسافر سحر» از تولیدات مراکز استان‌هاست. این سریال در صداوسیمای مرکز قم ساخته شده و پیش از این قرار بود ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه یکشنبه‌ها از شبکه دو پخش شود.

گفتنی است، «شهریار»،«افسران پلیس»،«معلم دهکده» و «سرزمین سبز» دیگر سریال‌های جدید شبکه دو سیما هستند که در جدول پخش قرار گرفته‌اند.

خرید این محصول قیمت: 70,000 ریال

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX

-01

- 02

04

تبادل لینک - تبادل لینک