سریال طفلان مسلم

سریال طفلان مسلم

http://images.tvtop.ir/teflane%20moslem.jpg

فروش سریال ایرانی طفلان مسلم کامل با کیفیت عالی

جهانگير الماسي، محمود جعفري، محمد عمراني، شهرام عبدلي، منيژه دلدارگلچين، شمسي فضل‌اللهي، آذر سماواتي، اميررضا زادسر، محمد احسان عارف و.. . بازيگران اين سريال هستند.

در اولين قسمت اين سريال كه امشب ساعت 30/21 پخش مي‌شود، شاهد تعقيب و گريز ابراهيم و محمد، كودكان مسلم خواهيم بود كه از كاروان اسرا فرار مي‌كنند و تحت تعقيب گزمه‌هاي حكومتي قرار مي‌گيرند. گزمه‌ها آنها را تا نخلستان‌هاي كوفه تعقيب مي‌كنند تا اين‌كه سلافه (آذر سماواتي) ابراهيم و محمد را مي‌بيند… .

در اين سريال جهانگير الماسي نقش شريح قاضي را بازي مي‌كند. محمود جعفري ايفاگر نقش مشكور(زندانبان)است. محمد عمراني نقش اشعث را به عهده دارد و شهرام عبدلي هم ايفاگر نقش ابن‌حمران است. شمسي فضل اللهي هم در سريال دو طفلان مسلم نقش عاتكه را بازي مي‌كند. عاتكه مادر زن حارث است كه به طفلان مسلم پناه مي‌دهد. علي تاجمير هم در اين سريال نقش غلامي را بازي مي‌كند كه دلباخته سلافه است، اما با ديدن طفلان مسلم از عشق زميني به عشق الهي مي‌رسد.

خرید پستی و اینترنتی مجموعه تلویزیونی دو طفلان مسلم کامل با کیفیت عالی

سريال طفلان مسلم اول خرداد در دكورهايي كه براي اين سريال در شهرك غزالي ساخته شده بود، كليد خورد وبخش‌هاي تعقيب و گريز اين سريال در شهرك سينمايي دفاع مقدس تصويربرداري شد. در اين سريال حدود 60 بازيگر در نقش‌هاي مختلف ايفاي نقش مي‌كنند.

از ديگر عوامل سازنده اين سريال مي‌توان به تصويربردار: عباس باقريان، طراح چهره‌پردازي: مهرداد كريمي، صدابردار: رضاكشاورز و مدير توليد: محمود صادقي، دستيار يك كارگردان: كريم اكبري مباركه، نويسنده: بابك صفي خاني، آهنگساز: سيدمحمد ميرزماني، طراح صحنه و دكور: غفار رضايي، برنامه‌ريز: مونا رحماني، تهيه كننده: مجتبي ياسيني و ديگر بازيگران: رامين پورايمان، علي‌اصغر دريايي، محمد يگانه، پندار اكبري، سيدجواد زيتوني، صادق پديدار، مجيد ستايش و… اشاره كرد.

ضرغامي: مبلغان درباره شخصيت «قاضي شريح» روشنگري كنند

رئيس سازمان صدا و سيما در حاشيه مراسم بزرگداشت شيخ بهايي در مشهد به خبرنگار واحد مركزي خبر گفت: شبكه 2 سيما با پخش 2 سريال در شب‌هاي ماه محرم امسال، فضاي كشور را عاشورايي خواهد كرد.

در محتواي اين 2 مجموعه نمايشي تلاش شده تا با طرح موضوعات اساسي و علل بروز حادثه جانگداز كربلا، در كنار فضاي حسي و عاطفي مناسب، جنبه‌هاي آموزشي و فرهنگ‌ساز براي جامعه مورد توجه قرار گيرد.

در سريال «طفلان مسلم» نقش «قاضي شريح» برجسته است و مي‌تواند به عنوان نمادي از يك عالم درباري و خودفروخته كه فريفته جاه و مقام دنياست، در هر عصر و زمانه، الگويي براي روشنگري در جامعه باشد.

ضرغامي افزود: من از خطبا و مبلغان عزيزي كه در اين ايام، در مجالس مختلف به هدايت و ارشاد مردم مي‌پردازند، تقاضا مي‌كنم همزمان با پخش اين سريال كه ميليون‌ها نفر، به صورت عيني و موثر، عملكرد شريح قاضي را در شهادت مظلومانه و جانگداز طفلان مسلم مي‌بينند، درباره ويژگي‌هاي اين شخصيت تاريخي و موضوع پراهميت عوام و خواص، آن‌‌گونه كه رهبر معظم انقلاب تبيين نموده‌اند روشنگري كنند.

- سال 61 هجري  چند روز بيشتر از واقعه كربلا نگذشته است. محمد و ابراهيم پسران مسلم‌بن‌عقيل از كاروان اسرا گريخته‌اند  شريح كه قاضي كوفه است و مورد اعتماد عبيدالله بن زياد است با ديدن پسران مسلم بر سر دو راهي قرار مي‌گيرد كه آنان را بپذيرد يا نه … چرا كه مي‌پندارد از اين طريق مي‌تواند كمي از عذاب وجدان خود بكاهد. زيرا او مانند بسياري از اهل كوفه پس از واقعه كربلا خود را نكوهش مي‌كند… عبيدالله پس از آگاه‌شدن از فرار طفلان مسلم فرمان مي‌دهد هر كس آنها را بيابد دو هزار درهم پاداش مي‌گيرد.

- بسياري در شهر به تكاپو مي‌افتند او را دستگير كنند از جمله حارث؛ از طرفي حضور فرزندان مسلم در شهر هياهويي بپا مي‌كند و عبيدالله ترس از روشن شدن آتش زير خاكستر و قيام مردم كوفه را دارد…

خرید این محصول قیمت: 90,000 ریال

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX

-01

- 02

04

تبادل لینک - تبادل لینک