كارتون گوريل انگوري

كارتون گوريل انگوري

كارتون گوريل انگوري

كارتون گوريل انگوري

خرید کارتون گوریل انگوری

خرید کارتون گوریل انگوری

کارتون جذاب و خاطره انگیز گوریل انگوری با دوبله ی جاودانه از مرحوم آژیر بر روی یک دی وی دی خدمت شما عزیزان تقدیم می شود.این کارتون به صورت کپچر شده عرضه می شود.دیدن کارتون گوريل انگوري برای همه ی سنین خاطره انگیز و جذاب خواهد بود. البته با توجه به قديمي بودن اين كارتون نمي توان انتظار كيفيت بسيار بالا را داشت و با كيفيت متوسط ارائه مي شود كه اميدواريم با توجه به پرطرفدار و خاطره انگيز بودن كارتون مورد توجه قرار گيرد.

 کارتون گوریل انگوری

نام اصلي : Great Grape Ape Show
تعداد اپيزود :
13 قسمت
كيفيت صدا و تصوير : 
کيفيت تلويزيوني خوب (متوسط)
زبان : دوبله ي زيباي فارسي
قابل پخش در دستگاه هاي DVD Player و كامپيوتر
عرضه شده در :
1 DVD

شخصيت اصلي اين کارتون يک گوريل 40 فوتي است که عاشق انگور است. اين شخصيت بعد از هر صحبتي که مي‌کند کلمهٔ انگوري را دو بار تکرار مي‌کند (Grape Ape, Grape Ape). او همراه يک سگ به نام بيگلي بيگلي (Beegle Beagle) به کشورهاي مختلف جهان سفر مي‌کند و در اين سفر با ماجراهاي مختلفي رو برو مي‌شود.

کارتون جذاب و خاطره انگيز گوريل انگوري با دوبله ي جاودانه از مرحوم آژير بر روي يک دي وي دي خدمت شما عزيزان تقديم مي شود.


خرید کارتون گوریل انگوری


شخصیت اصلی این کارتون یک گوریل ۴۰ فوتی است که عاشق انگور است. این شخصیت بعد از هر صحبتی که می‌کند کلمهٔ انگوری را دو بار تکرار می‌کند. (Grape Ape, Grape Ape) او همراه یک سگ به نام بیگلی بیگلی (Beegle Beagle) و روی سقف ماشین او به کشورهای مختلف جهان سفر می‌کند و در این سفر با ماجراهای مختلفی رو برو می‌شود.

خرید این محصول قیمت: 30,000 ریال

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX

-01

- 02

04

تبادل لینک - تبادل لینک