مجموعه آموزشی لذت نقاشی

مجموعه آموزشی لذت نقاشی

مجموعه آموزشی لذت نقاشی

مجموعه آموزشی لذت نقاشی

لذت نقاشی

آموزش کامل نقاشی رنگ و روغن توسط باب راس، استاد جهانی نقاشی رنگ و روغن، برای اولین بار   این مجموعه را در 24 اپیزود دوبله فارسی (2DVD)و همچنین 1 دی وی دی دیگر بسیار بسیار با کیفیت که در هیج کجا یافت نمی شود با زبان اصلی شخص باب راس  با بسته بندی شکلیل و ضد ضربه به شما علاقه مندان به نقاشی می نمایید با امید لذت بردن از لذت نقاشی باب راس
 آموزش با شیوه ای آسان و گیرا، با کیفیت تصویری عالی،
 آموزشی که دیدن آن بسیار لذت بخش خواهد بود. می توانید امتحان کنید ...
در این مجموعه که  به زبان فارسی از طریق این سایت ارائه می شود
به راحتی می توانید از مبتدی تا عالی نقاشی رنگ روغن را بیاموزید و از نقاشی کردن لذت ببرید
به همراه تعداد زیادی اثر قابل پرینت از  این هنرمند با كیفیت بسیار بالا

لذت نقاشی با مجموعه کامل آموزش نقاشی رنگ و روغن توسط استاد باب رُس

هنر، امروزه بیش از اندازه بصری شده است.‌ بصری شدن یعنی، آثار هنری از راه نگاه کردن ، در ما تاثیر می‌گذارند . امروزه هر کسی می‌داند که معنی یک قلب ، عشق است. یا وقتی تصویر میکی ماوس را می‌بیند،‌ در حالیکه بکلی با یک موش واقعی فرق می‌کند، آن را تشخیص می دهد . همچنانکه بسیاری از رنگها تاثیرات خاصی روی بیننده خود می‌گذارند. این کاری است که هنرمندان در طول قرن‌ها انجام داده‌اند . و همچنان هم معانی جدیدی را در ذهن ما می‌کارند.

استاد BobRoss (استادجهانی نقاشی رنگ روغن) با الهام گرفتن از طبیعت و به کارگیری رنگ های متنوع در  بافت های نقاشی خود ذهنیتی جالب و حسی  عجیب در هنرآموز خود ایجاد می کند. حسی برای بهتر تصور کردن و  آموزشی  فوق العاده با شیوه ای آسان و گیرا که شما را جذب خود میکند.

این استاد جهانی بارها توانسته تابلو های نقاشی خود را با قیمت های بسیار بالا در سطح جهان به فروش برساند. تابلو های رنگ روغن او واقعا فوق العاده می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت رسمی او این موضوع را به وضوح درک کنید.

اما در این میان شبکه های تلویزیونی هم دست به کار شدند و آموزش های این استاد بزرگ را به تصویر کشیدند و باب راس با قلم جادویی خود، نقاشی های قشنگی می کشید.  آموزشی فوق العاد، که شما را از مبتی تا کشیدن نقاشی های باور نکردنی، پیش راند.

خرید این محصول قیمت: 80,000 ریال

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX

-01

- 02

04

تبادل لینک - تبادل لینک